Ta teden smo začeli s programiranjem spletne strani za The Cube, prejšnji dan sem bil odsoten z dela, saj sem moral opraviti test COVID HAT, zato sem začel dan pozneje kot sošolci. Ko smo prišli na delovno mesto, so me sošolci obvestili, kaj so počeli prejšnji dan in kje začeti. Stran je bila programirana s CSS, ki ga takrat nisem poznal, zato sem se ves dan učil, kako deluje CSS, tako da sem gledal vadnice na youtubu. Na odmoru za kosilo smo obiskali hitro prehrano v bližini našega podjetja in se pogovarjali o tem, kako se bomo lotili izdelave spletne strani in kdo bo katere dele obdelal. Ko smo se vrnili, sem nadaljeval s pospešenim tečajem CSS, kjer sem končal. Ko se je naša izmena končala, smo se vrnili domov, kjer sem poiskal nekaj stvari, ki mi v vadnici niso bile jasne.