Zjutraj ob 9.30 smo se Jovan, Josh in jaz dobili z Gašperjem in Tilnom iz drugega apartmaja na metro postaji Petralona in se odpravili na vlak proti Kiffisia in izstopili na 2. postaji v Monastiraki. Od metro postaje Monastiraki smo imeli še 7 min hoje do podjetja The Cube. Moja naloga za ta dan je bila da delam na strani za prijavo administratorja v spletno stran. Ker nisem imel točne ideje kako naj bi ta stran izgledala sem se posvetoval z sošolci in malo pregledal po internetu za podobne izglede za katerega smo se zmenili. Nato sem se lotil zadeve tako da sem naredil novo spletno stran v HTML5 in CSS ter v html dokument povezal Bootstrap, ki je že narejena CSS datoteka z številnimi različnimi izgledi. Nato sem v HTML5 dodal podatke na stran in v CSS z Bootstrap strani dal svojo obliko. Imel sem nekaj problemov pri postavitvi gumbov vendar sem do konca dneva vse uspel spraviti v pravilno obliko, ter to pokazal ostalim sošolcem in jim je bil izdelek všeč. Nato sem odprl program PyCharm, kjer smo imeli vse postavljeno in dal svoj izdelek v posebno mapo, ter z uporabo GitHuba objavil svoje spremembe da so jih lahko ostali prenesli na svoje računalnike. Za ta dan je bilo naše delo končano. Nato smo se okoli 17e ure odpravili nazaj na metro postajo Monastiraki in se odpeljali nazaj 2 postaje do Petralone, kjer smo izstopili in šli vsi do svojih apartmajev.