V sredo 3.11. sva z Žanom zamenjala delo v The Cube, kjer sva se pridružila še ostalim trem sošolcem. V podjetju sva spoznala Nasosa, Mario ter Stavrosa in se malo pogovorili o najinem delu. Ker je bilo sončno vreme sva delala na strehi njihovega podjetja, kjer smo morali postaviti še mize, stole in dežnik za senco. Ko je bilo vse postavljeno nama je dal Nasos delo. Jaz sem moral odgovoriti na vprašanja za “testni” razgovor v Wordu, na katera smo se kasneje spraševali medseboj s sošolci. Žan pa je fotografiral slike za spletno stran podjetja in jih tudi kasneje uredil. Ob 15.30 smo šli na malico in se odpravili k najbližji pekarni, kjer smo pojedli pico. Po malici smo nadaljevali z delom in končali ob 17. uri.